Budget Sealed @ 2K

sat07dec11:15sat16:30Budget Sealed @ 2KFormatSealedRules Enforcement LevelRegular

Event Details

Sinds oktober 2014 organiseren we met veel plezier de Legacy Bimonthly en de Budget Sealed in de 2 Klaveren in Amsterdam. We houden de kosten zo laag mogelijk, zodat we zoveel mogelijk prijzen weg kunnen geven. Helaas hebben we nu 3 tegenvallers: 

– Wizards heeft opeens besloten om de prijzen van boosters met 20% te verhogen.
– De gemeente heeft besloten om in plaats van gratis parkeren op zondag nu 7 dagen per week betaald parkeren in te voeren en ook nog eens de prijs te verhogen. 
– Daarnaast is onze vaste Budget Sealed Head Judge JJ verhuisd en heeft onze nieuwe HJ hogere reiskosten dan JJ had met zijn fiets. 

Daarom zijn we helaas genoodzaakt om na 5 jaar de kosten van dit event met 5 euro te verhogen; deelname aan de  Budget Sealed kost nu 30 euro. 
De gezelligheid en de fantastische prijzenpot zijn echter onveranderd!

Per ronde liggen er maar liefst 2 boosters op tafel voor de winnaar, een draw levert jullie allebei 1 booster op, en in totaal zitten er dus 4 boosters per speler in de prijzenpot. Voor slechts 30 euro inschrijfgeld is dit de beste value ooit voor een Sealed toernooi!

Datum: Zaterdag 7 december 2019 (was zondag 1 december, verplaatst vanwege MF Bologna)
Locatie: Café 2 Klaveren, De Clercqstraat 136, 1052 NP Amsterdam
Formaat: Sealed met de nieuwste set
Kosten: slechts 30 euro!
Rondes: 4 ronden (ongeacht aantal deelnemers)
Aanvang: 11:15, zaal open om 10:30 uur.

Judges: Dustin de Leeuw & Toby Hazes

Inschrijven: Je kunt je inschrijven via een email naar dustindeleeuw@hotmail.com. Vermeld je DCI nummer (graag zonder streepjes en/of spaties) bij je inschrijving. Heb je nog geen DCI nummer, dan krijg je deze op de dag zelf!

Rules Enforcement Level: Regular, we zijn er voor de gezelligheid! Geen deckregistratie, geen pool swap.

Consumpties: Café 2 Klaveren heeft eerlijk eten voor een eerlijke prijs; eigen consumpties zijn binnen niet toegestaan.

Prijzen: Per persoon gaan er maar liefst 4 boosters in de prijzenpot. Elke ronde die je wint, win je twee boosters, een draw levert jullie allebei 1 booster op. En vanzelfsprekend zijn er bitterballen!

Organizer

Dustin de Leeuw

Level 3 Magic Judge
dustindeleeuw@hotmail.com

Learn More